Gmina Przyrów

licznik odwiedzin: 113391

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie udziału w projekcie pn. "Zielona energia - wzrost wykorzystania OZE na terenie Gminy Przyrów"

W związku z zamiarem złożenia wniosku o otrzymanie dofinansowania projektu pn. ”Zielona energia - wzrost wykorzystania OZE na terenie Gminy Przyrów” w ramach RIT Subregionu Północnego, Wójt Gminy Przyrów zaprasza mieszkańców Gminy Przyrów dysponujących odpowiednią dokumentacją techniczną do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 10 marca 2019 roku o godzinie 15:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie, ul. Szkolna 44.

Z uwagi na zamiar skorzystania przez Gminę Przyrów z innego źródła dofinansowania niż było to w wersji pierwotnej oraz zmianę nazwy Projektu, konieczne jest ponowne zadeklarowanie chęci udziału w Projekcie. Wypełnione deklaracje należy przynieść ze sobą na spotkanie informacyjne. Z uwagi na ograniczoną pulę środków możliwe jest zadeklarowanie jedynie jednego źródła OZE spośród tych zadeklarowanych wcześniej. Liczba beneficjentów limitowana jest dostępnością posiadanych środków. W związku z tym osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie ”Zielona energia - wzrost wykorzystania OZE na terenie Gminy Przyrów” zostaną wyłonione w drodze losowania, które odbędzie się na spotkaniu informacyjnym w dniu 10 marca 2019 roku o godzinie 15:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie, ul. Szkolna 44.

Regulamin wyłaniania beneficjentów Projektu w drodze losowania znajduje się poniżej.

Deklaracje dostępne są u sołtysów.

Pliki do pobrania: