Gmina Przyrów

licznik odwiedzin: 100798

Statuetki Starosty Częstochowskiego

W dniu 17 lutego 2018 roku w Filharmonii Częstochowskiej miała miejsce uroczystość wręczenia Statuetek Starosty Częstochowskiego za zasługi dla powiatu.

Na widowni zasiedli min. Parlamentarzyści, przedstawiciele władz województwa śląskiego, miasta Częstochowy, powiatu częstochowskiego i powiatów ościennych, włodarzy gmin, goście zaprzyjaźnionych powiatów: bodeńskiego w Niemczech i śniatyńskiego na Ukrainie, szefowie urzędów i instytucji oraz służb mundurowych, kombatanci i laureaci „Statuetek” z lat ubiegłych oraz tegoroczni nominowani z przyjaciółmi.

Zarówno widzowie jak i nominowani z napięciem czekali na werdykt starosty mówiący o tym w czyje ręce trafią w tym roku „Statuetki”.

W kategorii „Samorządność i przedsiębiorczość”, nominowanym był samorządowiec z gminy Przyrów, przewodniczący Rady gminy Przyrów Pan Rajmund Michalik.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów złożył nominowanym i laureatom Starosta Częstochowski Krzysztof Smela oraz Wicestarosta Henryk Kasiura.

W imieniu nagrodzonych podziękowania za to najwyższe powiatowe wyróżnienie złożył Wójt gminy Konopiska Jerzy Żurek.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna w której wystąpił Janusz Radek. Koncert spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem publiczności.

Galeria: